Skontaktuj się, zadzwoń:

(+48) 503 081 671

Opis inwestycji

Sprawdź lokalizację naszych inwestycji
Opis inwestycji

Zapytaj o cenę

* Pola wymagane

Gwarancja jakości

Doświadczenie sięgające 26 lat, wiedza oraz sprawdzeni partnerzy pozwalają nam zrealizować inwestycję w należytej staranności i jakości.


Inwestycję realizujemy w sposób kompleksowy: od pozyskania terenu pod budowę, aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Dzięki temu masz pewność, że budynek powstanie na czas i zgodnie z najwyższymi standardami.

 

 • Wystarczy rzut oka

  MPoint to budynek o unikalnej stylistyce i nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Gwarantuje mieszkańcom wygodę, bezpieczeństwo oraz dumę z miejsca, w którym żyją. Dzięki wysmakowanemu projektowi MPoint jest budynkiem eleganckim i reprezentacyjnym, idealnym dla ludzi, którzy cenią sobie estetykę.

  Na parterze budynku znajdą się lokale handlowe i usługowe. Na wyższych kondygnacjach zaplanowano lokale mieszkalne.

  Realizację inwestycji zaplanowano jednoetapowo. Budynek zostanie wzniesiony do 30.07.2017 r.

 • Etapy inwestycji

  Realizację inwestycji zaplanowano jednoetapowo. Budynek zostanie wzniesiony do 30.07.2017 r. Możesz sprawdzić postępy prac klikając w zakładkę Aktualności.

 • Opis lokali

  Decydując się na MPoint możesz wybrać jedno z 89 mieszkań znajdujących się na jednej z sześciu kondygnacji. Powierzchnie mieszkań przewidziane są od 30-115 m2 z liczbą pokoi od 1 do 5. Oferujemy zarówno duże mieszkania dla całej rodziny jak i przytulne gniazdka dla singla.

 • Mieszkania pod klucz

  W budynku MPoint możesz cieszyć się mieszkaniem urządzonym od razu po otrzymaniu kluczy. Oferujemy:

  • konsultacje z architektem wnętrz który podpowie Ci jak urządzić mieszkanie w sposób przemyślany i ergonomiczny,
  • pakiet wykończenia mieszkania z bogatą ofertą materiałów budowlano – wykończeniowych, zabudową kuchenną i sprzętem AGD,
  • współpracę z precyzyjnie wyselekcjonowanymi ekipami, które dowiodły swojej jakości przy naszych wcześniejszych inwestycjach.

   

 • Przestrzeń wspólna

  Dzięki przemyślanej koncepcji przestrzeń wspólna budynku MPoint świetnie wpisuje się w jego nowoczesne i przyjazne mieszkańcom założenia. Każdy element zaprojektowany został w taki sposób, aby jak najlepiej służyć użytkownikom.